top of page
 • Kui palju asju stangele korraga mahub?
  Müügikoht mahutab ca 30-40 riidepuud korraga. Riidepuude arv sõltub sellest, kas müüki pandavad esemed on enamasti õhemad asjad nagu pluusid ja kampsunid, või paksemad asjad nagu joped ja mantlid. 30-40 piir on selleks, et poes šoppajad saaksid stangel mugavalt asju vaadata. Kui stange on liiga täis, kipuvad kliendid sellest paraku mööda jalutama. Stanget võid käia täiendamas ja kaupa vahetamas nii tihti, kui ise soovid. Kõik riidepuud on kohapeal olemas. :)
 • Mitu müügikohta tohin korraga rentida?
  Ühel müüjal/kasutajal võib korraga poes olla maksimaalselt 3 stanget.
 • Mida müüki tuua ja mida mitte tuua?
  Aastaid Basaari poodi on meile näidanud, et ka sõltumata hooajast liigub erinevat kaupa aastaringselt. Ka talvejope võib südasuvel magusa hinnaga müügiks minna. See ongi taaskasutuse võlu — kunagi ei tea, mida head leida võib. Basaaris liigub ka palju brändikaupa. Brändikauba müügil püüame silma peal hoida toodete autentsusel ning võtame endale loa kahtluste korral kaupa mitte vastu võtta. Võltstoodete või hulgimüügi toodete müümine on keelatud. Katkiseid või määrdunud esemeid samuti vastu ei võta.
 • Kuidas teha allahindlusi?
  Allahindluste tegemiseks ei ole vaja ise kohale tulla. Kui soovid teha allahindlusi, anna sellest meile teada ning muudame hinnad ise ära. Sinu ülesanne on lihtsalt enne äpis toodetel hinnad ära muuta ning meie näeme muutust juba läbi QR-koodi. Muuda toote hinda: Ava toode äpist "Minu tooted poes" alt Kliki kolme täpiga ikoonile üleval paremal nurgas Vajuta "Muuda" ja muuda hind tootekaardi alt.
 • Millal pean alles jäänud asjadele järgi tulema?
  Alles jäänud toodetele tuleb järgi tulla müügiperioodi viimasel päeval. Kui müüja peale müügiperioodi lõppemist alles jäänud asjadele järele ei jõua ning meile sellest märku ei anna, rakendub iga päeva eest 5€ lisatasu. 3 päeva möödudes annetame riided Sõbralt Sõbrale uuskasutuskauplusesse. Anna meile hilinemisest kindlasti teada ning siis saame sobiliku lahenduse selleks välja mõelda. :)
 • Kuidas QR koodidega müümine täpsemalt käib?
  Selleks, et poes stange üles sättimine võimalikult kiiresti läheks, saavad kõik müüjad tooted juba kodus äppi ära lisada. Seega samal ajal, kui kodus tooteid pakid, võib juba Basaari äpp lahti olla ning lisamise kodus mõnusalt ära teha. Ava Basaari äpp ja "B" tähe alt vajuta "Lisa toode" Lisa toote nimi selliselt, et eseme ise ära tunneksid, nt: Must Zara kleit Lisa kirjeldusse emoji ja vali kategooria Kui tootel on suurus ja bränd juba küljes, ei ole vaja neid lisada Lisa müügihind, vajuta "Eelvaade" ja seejärel "Tiri, et toode üles lisada". Ongi kõik! Müügihinnas näed ka välja "Mina saan", see on see summa, mis peale igat müüki Sinu Basaari kontole laekub. Hinnad võid sättida täpselt nii, kui palju ise soovid müügist kätte saada. Kui äppi kõik lisatud, jääb üle poes vaid QR-koodid hinnasiltidega siduda. Ps: kui lisamist kodus ei jõua teha või lisamine tekitab esialgu segadust, aitame sind poes kohapeal välja!
 • Miks Basaar QR-koode kasutab?
  Meie soov on muuta taaskasutuse ostmine ja müümine nii lihtsaks, kui võimalik. Meile on oluline, et müümise ja ostmise kogemus oleks mugav, kaasaegne ja võimalikult läbipaistev. QR-koodidega töötamine annab müüjale võimaluse justkui oma pisikest poodi pidada ning müüke ja oma tooteid igapäevaselt äpist jälgida. Nii ei ole perioodi lõpus segadust, mis müüdud sai ja kas kõik summad ikka klapivad. Basaari äpis on väga mugav väljamakse süsteem, seega võid müügiperioodi jooksul endale jooksvalt teenitud raha pangakontole kanda, Basaari poes krediidi eest šopata või hoopis summat millegi muu jaoks koguda.
 • Kuidas müügikohta pikendada?
  Müügikohta saab pikendada sama moodi, nagu koha esimesel korral broneerisid. Ava selleks kalender "Osta koht" alt ning vali uueks müügiperioodiks viimasest päevast järgmine päev. Meie saame peale seda info kätte ning pikendame stanget automaatselt. Müügikoht jätkub samal kohal edasi ning vahepeal ei ole vaja kohale tulla. Kui aga pood on täis broneeritud ning vaba kohta otse pikendamiseks ei ole, tuleb asjad vahepeal ära viia ning stange vabastada.
 • Kuidas poes maksmine käib?
  Poes saab tasuda nii pangakaardiga kui ka Basaari äpiga. Seega kui sul on Basaari kontole kogunenud müükidest krediiti, saab seda mugavalt poes ostudeks kasutada. Poes ei saa tasuda sularahaga.
 • Kadunud tooted
  Basaar ei vastuta kadunud toodete eest. Poes on saadaval turvaelemendid ning mõlemale sissepääsule on paigaldatud turvaväravad. Turvaelemendid võib külge panna kõikidele oma toodetele.
 • Kas Basaaris võib müüa hulgimüügi kaupa?
  Ei, Basaaris hulgimüügi kaupa müüa ei tohi. Oleme ennekõike taaskasutusele keskendunud pood ning palume tuua ennekõike kasutatud riideid.
bottom of page